אזור העדכונים

לקבוצת הפייסבוק

ג'ינג מלך השודדים אובה

פרק 1>> תרגום: 100%
פרק 2>> תרגום: 100%

ג'ינג מלך השודדים • מצב פרוייקט: הושלם
 • בעברית: ג'ינג מלך השודדים
 • באנגלית: King of Bandit Jing
 • ביפנית: 王ドロボウJING
 • מספר פרקים: 13
 • ז'אנר: שונן, פנטזיה, הרפתקאות, קומדיה, מד"ב.
 • גיל: PG-13
 • מנגה: יש
 • שנת יציאה: 2002
      תקציר:
      השמועה הרווחת היא כי "מלך השודדים" המבוקש מסוגל אף לגנוב את
      הכוכבים שבשמיים, אך איש לא מעלה בדעתו כי מדובר בנער צעיר
      בשם ג'ינג, שכישוריו המדהימים הופכים אותו לטוב בגנבים. יחד עם חברו
      הציפור קיר - רודף שמלות מושבע - הוא עובר מעיר לעיר,
      ומדי פעם משאיר מאחוריו עוד נערה מאוהבת.


פרק 1 - עיר הבירה של הגנבים
הפרק הראשון מתרחש בעיירה הנקראת בירת הגנבים, לשם מגיע ג'ינג בניסיון למצוא את התכשיט המפורסם "בנות הים הכפולות", שהשמועות אומרות כי אין יפה ממנו. התכשיט שמור היטב במעלה המגדל הגדול שראש העיר, קונייאק, בנה. גנבים רבים מתו בניסיון להגיע לראש המגדל הזה. אך ג'ינג בטוח בהצלחתו להגיע לשם. האם הוא יצליח במשימתו?


פרק 2 - ספינת הרפאים בהוואי הכחולה
בפרק זה מגיע ג'ינג לעיירה בשם "הוואי הכחולה" שעל פי השמועות ישנה ספינת רפאים השוכנת בחופיה. שם הוא וקיר פוגשים את רוז, בתו הקשוחה של מפקד המשטרה בעיר, אשר חושדת מיד בכוונותיהם ומחליטה להתלוות אליהם. ג'ינג מנסה לגלות מהו סודה של ספינת הרפאים המפחידה. פוסטינו נותן לו רמז, האם הוא יצליח לפצח את הסוד?


פרק 3 - עיר הזמן, אדוניס - חלק 1
הפעם השמועות על "ענבי הזמן" האגדיים, מובילות את ג'ינג לעיר הזמן, אדוניס. הפשע העיקרי בעיר זו הוא האיחור, והעונש הוא הוצאה להורג גם אם איחרת בשניות ספורות. אנשי העיר שמפחדים פחד מוות, נאלצים לעמוד בקושי בלחץ. כאשר ג'ינג וקיר מצילים ילדה מהוצאה להורג בשם מיראבל, הם מצליחים להרגיז את מאסטר גיר, השולט בעיר זו. הוא פותח במרדף אחריהם יחד עם שותפתו, זאבה לבנה יפיפיה העונה לשם שרי, שמסוגלת לחוש בפעימות ליבם של אנשים.
האם ג'ינג יצליח להימלט?


פרק 4 - עיר הזמן, אדוניס - חלק 2
פרק זה הוא המשך של הפרק הקודם שבסופו ג'ינג עולה חזרה למעלה, אחרי שבילה מעט זמן בעיר הפליטים אשר נמצאת מתחת לאדמה. לאחר ששלח הודעה למאסטר גיר כי הוא "מתכוון לגנוב את הזמן של אדוניס", ג'ינג מחליט להרוס את שעון החול ולחדור פנימה למגדל השעון. כשיצורים משונים וחיילים תחת פיקודו של המאסטר רודפים אחריו ברחבי העיר, אבל אז הוא מקבל עזרה לא צפויה...
האם ג'ינג יממש את איומו ?


פרק 5 - הילדה מעיר הצבעים
בפרק זה מגיעים ג'ינג וקיר לעיר הצבעים, אשר האמנות שולטת בה. הם מצילים נערה יפה וציפור ססגונית, בשיאה של מכירה פומבית. שמה של הנערה הוא פינו, בתו של האמן האגדי וואן קוטה, וגם אחת מיצירותיו. פינו מספרת לג'ינג כי אביה נטש אותה ואת אמה על מנת למצוא את הצבע האידיאלי בשביל יצירת המופת הלא ידועה שלו. ג'ינג וקיר מחליטים לחפש את היצירה הלא נודעת הזו שאיש עדיין מעולם לא ראה. האם הם יצליחו למצוא אותה?


פרק 6 - עיר הנצח רביבה - חלק 1
אחרי שג'ינג וקיר פורצים למסיבת יום הולדת בבירת קורופיס, כמובן במטרה לגנוב (איך לא). הם שומעים על עיר הנצח, רביבה, מילדה בשם ורמוט. ורמוט מבקשת את עזרתם בפתירת החידה אשר אמורה להוביל לגילוי סוד חיי הנצח של רביבה, כלומר היכולת לא למות לעולם. הפעם עומדים בדרכם, פרנוד "עיניים חדות" ולילט הסיני שמחפשים גם הם את הסוד, ועוקבים אחרי תנועותיהם.


פרק 7 - עיר הנצח רביבה - חלק 2
אחרי שפתרו את כל החידות, ועברו את כל המכשולים - ג'ינג, קיר וורמוט מפליגים סוף סוף לעיר הנצח רביבה, שם מחכה להם הפתעה בלתי צפויה...


פרק 8 - אל תפיל את הפור וורה!
הפעם ג'ינג וקיר בדרכם למצוא את יהלום השמש האגדי, אשר נמצא על פי השמועות בעיר סנגריה, עיר אשר מאובטחת היטב, ונשלטת ע"י אדם בשם גובלט.כשהוא לוקח איתו משלוח מסוכן בשם "פור וורה" - יצורים דליקים המשמשים כחומר נפץ - ג'ינג עושה את דרכו לסנגריה. למסע מצטרפת בחורה יפה במעטפת קשוחה בשם איזרה, אשר נמצאת במסע נקמה מאז היותה ילדה. אך הדרך לסנגריה מלאת מכשולים וסכנות, דרך שכמעט איש אינו מצליח לעבור אותה ונשאר בחיים.
האם ג'ינג יצליח למצוא את היהלום האגדי אותו הוא מחפש ?


פרק 9 - אי המוזיקה קוקו-אוקו
בפרק זה מגיעים ג'ינג וקיר לאי המוזיקה המפורסם, קוקו-אוקו, הפעם עקב שמועה על אוצר ייחודי המאחד את ליבם של האנשים. אך בעקבות קצר ביחסיהם, מחליט קיר לנטוש את ג'ינג ולעוף לבדו. קיר ניצל מטביעה על ידי בחורה מגושמת בשם מימוזה, שלא יכולה לעשות שום דבר בלי ליפול, או לשבור משהו בדרך. קיר מגלה שהיא מאוהבת בחבר הילדות שלה, רוסיאן, ומנסה לעזור לה. תוך כדי כך, הוא דולה רמזים לגבי האוצר שעליו דיבר ג'ינג.
האם ג'ינג וקיר יפתרו את הבעיות ביניהם? והאם הם ימצאו את האוצר האגדי?


פרק 10 - שיר הערש לפור וורה
בפרק זה מגיעים ג'ינג וקיר בטעות למקום מוזר, שמתגלה כאזור מסתורי השייך לפור וורה, ושמו בלווארי. הם פוגשים נערה יפה בשם אליקסר שמטפלת בהמוני פור וורה, וטוענת שמטרתה היא להגן עליהם. בנוסף, אליקסר מציעה לג'ינג וקיר להישאר לנצח ולעזור לה לשמור על סודם של הפור וורה מפני האויבים המאיימים לגנוב אותו.
מהו סודם של הפור וורה? צפו וגלו זאת בעצמכם.


פרק 11 - נשף המסכות בזאזא - חלק 1
ג'ינג וקיר מגיעים לעיר זאזא במטרה לגנוב מסכת פנינה בשם "חיוך הוינטאג'", ומתכננים להשתתף בנשף המסכות הנערך בעיר מדי שנה. אך בהגיעם, הם מגלים שבמקום הנשף המדובר, נערכת בעיר תחרות בשם "מסקורידה" (משחק מילים המשלב בין Mask = מסכה, לקורידה = מלחמת שוורים), בה המתמודדים אכן לובשים מסכות, אבל במקום לרקוד הם נלחמים ביניהם, והתחרות תקבע מי יהיה היורש הבא לכס המלוכה בזאזא.
ג'ינג וקיר מגלים כי הרוזנת דובונט השולטת בעיר היא זו שיצרה אותה בעקבות רצח בנה היחיד, למון, וכי איש מעולם לא ניצח בה. מדובר בתחרות בה אין מנצחים, רק מפסידים. למרות זאת, ג'ינג מחליט להשתתף וגם לא שוכח לשלוח מכתב לרוזנת בה הוא מתריע בפניה כי הוא ישיג את מסכת הפנינה.
אך בדרכו עומדים גם האחים אייס: באף, קיוב וקראש.
האם הוא יצליח להתמודד מולם?


פרק 12 - נשף המסכות בזאזא - חלק 2
נראה כי הדרך למטרה עמוסה קשיים. למרות הפופולריות הגוברת של ג'ינג וקיר בתחרות, יש להם כברת דרך לעבור כדי להגיע לאליפות. אחד המכשולים מופיע בדמות לוחם מסתורי בשריון אדום המכונה "הלוחם של השמש העולה", שמדורג גבוה בפירמידה, ונראה כי העימות בינו לבין ג'ינג קרוב מאי פעם. מכשול נוסף מופיע בדמותם של האחים אייס הקטלניים: באף, קיוב וקראש.
כמו כן, ג'ינג מוצא עצמו מתעניין בבתה היפה של הרוזנת, סטייר, ומבקר בארמונה.
מיהו הלוחם המסתורי? ומי יזכה באליפות?


פרק 13 - נשף המסכות בזאזא - חלק 3
פרק אחרון לסדרה, והחלק האחרון בהרפתקאותיהם של ג'ינג וקיר בעיר זאזא.
הפרק עונה על כל השאלות שאולי שאלתם את עצמכם במהלך הפרקים הקודמים.
צפייה מהנה !


 • מצב פרוייקט: פעיל
 • בעברית: ג'ינג מלך השודדים ב"גן העדן השביעי"
 • באנגלית: King of Bandit Jing in Seventh Heaven
 • ביפנית:  王ドロボウJING in Seventh Heaven
 • מספר פרקים: 3 (OVA).
 • ז'אנר: שונן, פנטזיה, הרפתקאות, קומדיה, פסיכולוגי.
 • גיל: PG-13
 • שנת יציאה: 2004
     תקציר:
     ג'ינג, מלך השודדים המפורסם, מוצא את עצמו ואת שותפו קיר מאחורי 
     סורג ובריח במתחם הכלא הכי ידוע לשמצה שיש בעולם "גן העדן השביעי".
     שם, הם מבקשים לגנוב את "כדור החלומות" מאסיר בשם קאמפארי. אבל האסיר
     טומן להם מלכודת והם מוצאים עצמם נשאבים לעולם החלומות שקאמפארי יצר עבורם,
     ג'ינג וקיר חייבים כעת למצוא דרך לצאת משם.